Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Počátek 20. století, zlato, hmotnost 57,28 g btto, ryzost 585/000, pláště hladké s modrým smaltovým geometrickým dekorem při okrajích, číselník kovový, stříbřený a zlacený, číslice arabské, ručičky železné, modřené, stroj značený, kotvový s vteřinovkou a třemi šroubovacími šatony, průměr 4,7 cm, atest, funkční."